Krajowa administracja SkarbowaSzanowni Państwo, 1 marca 2017 roku została utworzona Krajowa Administracja Skarbowa w miejsce działających dotychczas struktur: administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej. W załączeniu przesyłam list otwarty Szefa KAS - Pana Mariana Banasia, zawierający informacje na temat reformy, powodów jej przeprowadzenia oraz jej celów. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treścią listu.

W ramach akcji informacyjnej towarzyszącej wprowadzeniu KAS zależy nam na dotarciu do jak największej grupy odbiorców, wykorzystując możliwe kanały komunikacji. Dlatego, bazując na naszej dotychczasowej i pomyślnej współpracy, pozwalam sobie skierować do Państwa zaproszenie do wsparcia naszej kampanii i włączenia się w działania polegające np. na udostępnieniu listu otwartego Szefa KAS (wykorzystując dostępne kanały) i publikacji na Państwa stronie internetowej załączonego baneru kierującego do strony www.kas.gov.pl, zawierającej informacje na temat reformy.
Szczegółowe rozwiązania dotyczące współpracy pozostawiam otwarte. W przypadku chęci zaangażowania się w naszą akcję uprzejmie proszę o kontakt z Panią Iloną Radecką Sekretariat Urzędu Skarbowego w Ostrołęce tel 29 746 41 00.

Z góry dziękuję za wszelkie Państwa działania, które wesprą naszą akcję informacyjną.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrołęce   
Jerzy Kwiatkowski                  

        

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony