ANWIL po raz drugi zaprasza rolników do udziału w konkursie „Plony i bony”, w którym mogą wygrać ponad 200 kart paliwowych o wartości 500 zł każda do realizacji na stacjach ORLENU. Włocławska spółka z Grupy ORLEN jest producentem uniwersalnych nawozów azotowych CANWIL z magnezem oraz CANWIL S, gwarantujących obfitej i wysokiej jakości plony. Dodatki magnezu oraz siarki zwiększają efektywność nawożenia oraz korzystnie wpływają na rozwój roślin i zawartość kluczowych pierwiastków w glebie.

ANWIL, chcąc zachęcić rolników do zakupu jego produktów, zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „Plony i bony”, w którym pula nagród wynosi aż 100 000 zł.
Co trzeba zrobić, by wygrać? Zasady są proste – wystarczy kupić co najmniej 5 ton nawozów CANWIL z magnezem i/lub CANWIL S, a następnie – w terminie od 15 października do 15 grudnia – zarejestrować paragon.
Rejestracji można dokonać w jeden z następujących sposobów:
- na stronie konkursu: www.plonyibony.pl,
- dzwoniąc na infolinię konkursu 22 899 88 99,
- wysyłając SMS o treści „TAK” pod nr 693 674 505,
- lub wypełniając ulotkę w punkcie sprzedaży.
Zgłaszając się do konkursu należy odpowiedzieć na pytanie: „Dzięki nawozom CANWIL…”. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kartami paliwowymi do wykorzystania na stacjach PKN ORLEN. Będzie je można przeznaczyć na zakup paliwa lub dowolnie wybranych produktów.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.plonyibony.pl
Biuro prasowe:
Ewa Zambrzycka
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 609 48 00 66
 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony