W Łysych, w hali sportowej miejscowego gimnazjum odbyły się mistrzostwa powiatu ostrołęckiego gimnazjów w halowej piłce nożnej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn (Chudek, Łyse, Ołdaki, Baranowo, Lelis, Rzekuń ), które uzyskały wcześniej awans z zawodów rejonowych.

Nasi reprezentanci uzyskali następujące wyniki:
W grupie eliminacyjnej znaleźli się w grupie A z Gimnazjum Rzekuń i Łyse – mistrzami powiatu z ubiegłego roku. W pierwszym meczu nasi zawodnicy sprawili niespodziankę i pokonali faworyzowanych gospodarzy 2:1, a następnie Gimnazjum Rzekuń 3:1.
W meczu półfinałowym nasz zespół rozbił Gimnazjum Lelis 11:0. W meczu o pierwsze miejsce podopieczni Adama Białczaka zdecydowanie pokonali drużynę Gimnazjum w Rzekuniu 3:0.
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Paweł Grabowski z Gimnazjum w Baranowie. Nasza drużyna będzie reprezentował powiat ostrołęcki w turnieju międzypowiatowym.
Skład zwycięskiego zespołu: Daniel Mydło, Karol Dawid, Sebastian Ogonowski, Paweł Grabowski, Paweł Prusik, Kacper Kaczorek, Grzegorz Bieńkowski, trener Adam Białczak.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony