Sukcesem zakończył się udział reprezentacji dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w mistrzostwach rejonu w halowej piłce nożnej. Nasze drużyny zajęły 1 miejsce i zdobyły awans do finału powiatowego. W turnieju wystąpiły po 2 najlepsze zespoły z gmin: Olszewo Borki, Lelis i Baranowo.

Baranowo sport28 listopada w hali ZSG Baranowo, nasze dziewczęta pokonały: SP Olszewo Borki 2:0, SP Lelis 1:0, SP Białobiel 2:1 i zremisowały z SP Nowa Wieś 0:0 Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Martyna Berk - 3 i Julia Grzyb - 2
Skład drużyny: Julia Grzyb, Martyna Berk, Magadalena Ogonowska, Martyna Kuczyńska, Marta Ambroziak, Marta Tabaka, Wiktoria Kuźniak.
29 listopada w Olszewo Borkach, drużyna chłopców pokonała: SP Olszewo Borki 3:1, SP Białobiel 2:1 i zremisowali z SP Lelis 1:1 i SP Antonie 1:1
Bramki zdobyli: Dawid Abramczyk - 1 i Eryki Brodowski - 6.
Skład drużyny: Eryk Brodowski, Dawid Abramczyk, Piotr Ogonowski, Grzegorz Sendrowski, Bartosz Grad, Konrad Szcześniak.
Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom, trenerowi Adamowi Białczakowi i życzymy powodzenia w finale.