A- A A+

Radni powiatu zebrali się, aby podjąć uchwały oraz przedyskutować podział powiatu na okręgi wyborcze.W obradach uczestniczył także Henryk Toryfter, wójt gminy Baranowo, który apelował do rady, aby nie łączyć trzech gmin - Olszewa-Borek, Lelisa i Baranowa w jeden okręg wyborczy.

Czytaj więcej>>

Wójt Gminy Baranowo, Klub Seniora „POGODNY ZMIERZCH”, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Baranowie mają zaszczyt zaprosić na „X Przegląd Piosenki Klubowej” dnia 05.08.2018 r. o godz 1400 w GOKSiR w Baranowie.

Zawady 2018W dniu 8 lipca odbyło się Święto Folkloru Kurpiowskiego w Zawadach, które było kulminacją organizowanego w naszej gminie od kilku lat Tygodnia Kultury Kurpiowskiej, w czasie którego odbywają się warsztaty, spotkania mające na celu kultywowanie naszych kurpiowskich tradycji. Niedzielna uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele p.w. św. Michała Archanioła w Brodowych Łąkach.

Zapraszamy na Święto Folkloru Kurpiowskiego (scena plenerowa nad Omulwią) w dniu 8 lipca 2018 roku. Organizatorzy: Starosta Ostrołęcki, Wójt Gminy Baranowo, GOKSIR w Baranowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Brodowych Łąkach.

Święto Folkloru Kurpiowskiego - program imprezy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony