Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich zorganizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, z których mogą skorzystać dzieci urodzone pomiędzy 2003 a 2011 r. Jednym z warunków niezbędnych do spełnienia jest obligatoryjne ubezpieczenie przynajmniej jednego z rodziców (opiekuna prawnego) w KRUS.

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników w 2018 roku - informacje szczegółowe.

12  KWIETNIA OD  7:30  DO 18:00  ZAPRASZAMY DO BIURA POWIATOWEGO ARiMR W OSTROŁĘCE.

Święta Wielkanocne 2018Szanowni Państwo. Święta Wielkanocne to szczególny czas, który sprzyja refleksjom i spotkaniom w gronie rodzinnym. Pozwalają oderwać się od codziennego rytmu życia oraz spojrzeć z dystansem na wiele spraw . Dzięki temu można dostrzec jak, wielką wartością są międzyludzkie więzi i jak ważnym elementem ludzkiej egzystencji jest tradycja. Życzę, aby Święta Wielkanocne były spokojne, pogodne, radosne i optymistyczne. Niech będą wytchnieniem od zawodowych wyzwań i przyniosą wiele dobrych emocji, przeżywanych z bliskimi. Smacznego jajka i mokrego dyngusa!

Wójt Gminy Baranowo   
Henryk Toryfter        

Z okazji Dnia Sołtysa składamy najserdeczniejsze życzenia dużo życzą zdrowia, pomyślności i sukcesów z życiu osobistym i działalności społecznej a także uznania wśród lokalnej społeczności i jak najlepszej współpracy z mieszkańcami sołectwa i Gminą. Jednocześnie składamy podziękowania za trud i wysiłek włożony w sprawowanie tak zaszczytnej funkcji oraz zaangażowania na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia całej gminnej społeczności.

Przewodniczący Rady Gminy                                                       Wójt
      Janusz Obrębski                                                              Henryk Toryfter

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony