A- A A+

Uprzejmie informuję, że nasza Gmina po raz kolejny znalazła się wysoko w rankingu inwestycyjnym gmin powiatu ostrołęckiego, który przygotowało pismo „Wspólnota”. Zajmujemy w tym rankingu 137 pozycję na 1500 gmin wiejskich w kraju. Jest to druga pozycja, jeśli chodzi o powiat ostrołęcki. Lepsza od nas jest tylko gmina Łyse.

Wójt         
Henryk Toryfter 

Artykuł dostępny w Tygodniku Ostrołęckim - link

Zapraszam wszystkich mieszkańców sołectwa do udziału w przedwyborczym zebraniu wiejskim. Zebranie odbędzie się w dniu 19 października 2018r. (piątek) o godz. 19:00 w budynku GOKSiR w Baranowie. Proponuje się następujący porządek obrad:

Do strażaków ochotników z subregionu ostrołęckiego trafi nowy sprzęt specjalistyczny. Dzięki wsparciu z budżetu Mazowsza, na mocy podpisanych umów, Ochotnicze Straże Pożarne z Baranowa i Gleby (gm. Kadzidło) otrzymają sprzęt o łącznej wartości 35 tys. 500 zł.

Więcej >>Moja Ostrołęka

Uprzejmie informuję, że 19 września 2018 r. ruszył w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie, Biuro Terenowe w Ostrołęce, ul. Piłsudskiego 38, nabór wniosków o dofinansowanie wymiany starych pieców centralnego ogrzewania i wykonania termomodernizacji budynków w ramach rządowego programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony