W dniach od 7 do 9 czerwca 2019 r. przebywała na terenie naszej Gminy z gościnną wizytą delegacja samorządowa z gminy Lipnica Wielka, pow. nowotarski, woj. małopolskie.

Przyjazd Jana Pawła II do Polski w czerwcu 1979 roku był bez wątpienia wyjątkowym wydarzeniem w naszej historii. Papież-Polak w ciągu dziewięciu dni odwiedził zaledwie kilka miast, ale poruszył serca milionów i pozwolił rodakom uwierzyć, że wolność jest na wyciągnięcie ręki.

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza na wyjątkowy koncert poświęcony 30. rocznicy wyborów czerwcowych z 1989 roku pt. „Pieśni o wolnej Polsce – Gintrowski i Kaczmarski”. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca br. o godz. 18.00 na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego. Wstęp wolny.

Wójt Gminy Baranowo, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Baranowie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie zapraszają na Profilaktyczny Fesyn Rodzinny pn. ”UCZYMY SIĘ ŻYĆ BEZ NAŁOGÓW ” dnia 02.06.2019 r.w GOKSiR w Baranowie.

Początek strony