W związku z prowadzeniem dalszych prac modernizacyjnych w Urzędzie Gminy w dniu 16 sierpnia 2019 r. (piątek) Urząd Gminy w Baranowie będzie nieczynny. Dzień ww. będzie odpracowywany w sobotę w dniu 19 października 2019 r.

KąpieliskaGdy nadchodzi fala upałów mieszkańcy coraz częściej szukają miejsc, w których mogliby się schłodzić. Wiele osób korzysta też z nielegalnych kąpielisk, a przypadków utonięć na takich akwenach jest coraz więcej.

Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera wydał zarządzenie nr 162 z dnia 23 lipca 2019r. w sprawie przeprowadzenia treningu systemu wykrywania i alarmowania na terenie województwa mazowieckiego. W związku z powyższym oraz stanowiskiem, w dniu 1 sierpnia o godz. 1700 na terenie województwa mazowieckiego zawyją syreny alarmowe.

Wakacje z Parkiem Wodnym Ostrołęka 2019 - więcej informacji  www.basen-ostroleka.pl

Konkurs odbywa się pod patronatem: Wójta Gminy Baranowo, Rady Gminy Baranowo Celem konkursu jest upowszechnianie dbałości o estetykę i piękno wsi oraz otaczającego ją krajobrazu. Organizatorem konkursu jest GOKSiR w Baranowie. Czas trwania konkursu: od 10 lipca 2019r. do 8 września 2019 r.

Początek strony