A- A A+

Wójt Gminy Baranowo wraz ze współorganizatorami zaprasza właścicieli pięknych ogrodów z terenu Gminy Baranowo do udziału w konkursie „Najpiękniejszy ogród w Gminie Baranowo 2018„ Zgłoszenia ogrodu do konkursu może dokonać właściciel ogrodu lub dorosły mieszkaniec gminy po uprzednim wyrażeniu zgody przez właściciela ogrodu - w terminie do 11 lipca 2017 r.

Wójt Gminy Baranowo informuje, że w związku z budową odcinka sieci wodociągowej z przyłączami w ul. Sosnowej w Baranowie i podłączaniem jej do istniejącej sieci w ul. Słonecznej w dniu 25.06.2018 r (poniedziałek) od godz. 900 w miejscowości Baranowo ul. Słoneczna i wsi Budne Sowięta nastąpi kilkugodzinny ( 2-3 godz.) brak wody w sieci.

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut. Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Przypominamy, że 15 czerwca (piątek) kończy się termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na 2018 rok. Wychodząc naprzeciw rolnikom, którzy jeszcze nie zdążyli złożyć wniosków Biura Powiatowe ARiMR w piątek (15 czerwca) będą czynne dłużej od 7:30 do 20:00.

Więcej informacji

Już po raz trzynasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji na temat konkursu oraz dokumenty do pobrania

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony