Piękne zakończenie roku. 17 grudnia w SP Troszyn odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych.

Reprezentacja chłopców SP Baranowo Mistrzami Powiatu w halowej piłce nożnej. Bardzo wyrównany poziom turnieju spowodował, że nasi chłopcy musieli w każdym meczu dawać z siebie 100% możliwości. W eliminacjach grupowych nasz zespół zremisował 1:1 z SP Troszyn i wygrał 2:1 z SP Łyse. W półfinale odniósł zwycięstwo nad SP Rzekuń 1:0. Mecz finałowy był bardzo wyrównany, obfitował w wiele podbramkowych sytuacji ale ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem. Również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. O zwycięstwie decydowały rzuty karne, w których lepszy okazał nasz zespół wygrywając 4:3.
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Kamil Gacioch SP Baranowo. Skład zespołu: Bartłomiej Zembrzuski, Kamil Gacioch, Paweł Dziekoński, Piotr Bandorowicz, Aleksander Zieliński, Patryk Tokarski, trener i opiekun Adam

Białczak. Udanie rozpoczęła Nowy Rok piłkarska drużyna dziewcząt z gimnazjum, zdobywając awans do mistrzostw powiatu w halowej piłce nożnej. Nasza drużyna wygrała z Gimnazjum Olszewo-Borki 3:0, Gimnazjum Nowa Wieś 3:0 i przegrała 1:4 z Gimnazjum Lelis. Bramki zdobyły: Gacioch Natalia - 5 i Nowicka Alicja - 2. Skład zespołu: Sięda Aleksandra, Duszak Angelika, Nowicka Alicja, Gacioch Natalia, Grzyb Julia, Berk Martyna, Ambroziak Marta, trener i opiekun Adam Białczak.